Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,2% sub estimat
UNT ALBALACT62%, LAPTE ZUZU 1.8L/3.5%
- Număr anunț
- DA20078987
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SATU MARE (CUI 4686468)
- Furnizor / câștigător
- ALBALACT SA (CUI RO1755369)
- Cod CPV
- 15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 941,94 RON
- Valoare atribuită
- 901,98 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2018 12:58
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
901,98 RON
din 941,94 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 39,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.