Ofertă acceptată Cumpărare directă

Secretul gustului

Număr anunț
DA20086255
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP.BOBOCEII NR.19 (CUI 29368478)
Furnizor / câștigător
ESPINOSO COMPANY S.R.L. (CUI RO7646042)
Cod CPV
15871200-6 · Sosuri, amestecuri de condimente si de mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,50 RON
Valoare atribuită
57,50 RON
Data publicării
18.04.2018 09:10
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,50 RON

din 57,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.