Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20078220
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit "Sfanta Maria (CUI 5528270)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15893100-5 · Preparate alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,01 RON
Valoare atribuită
824,01 RON
Data publicării
17.04.2018 12:35
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,01 RON

din 824,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.