Ofertă refuzată Cumpărare directă

LEGUME MEXICANE

Număr anunț
DA20060263
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 29361992)
Furnizor / câștigător
WHITE ONI TRADING SRL (CUI RO7116674)
Cod CPV
15872400-5 · Sare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040,24 RON
Valoare finală
2.040,24 RON
Data publicării
16.04.2018 00:00
Data finalizării
18.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.