Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teava canalizare PVC D110 x 4 m
- Număr anunț
- DA20090204
- Autoritate contractantă
- SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
- Cod CPV
- 44162300-6 · Conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,50 RON
- Valoare atribuită
- 197,50 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 11:09
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
197,50 RON
din 197,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro