Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU VULCANIZARE ANVELOPE

Număr anunț
DA20088529
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,12 RON
Valoare atribuită
315,12 RON
Data publicării
18.04.2018 10:23
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,12 RON

din 315,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.