Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA - MTMA > 3,5 T(PSR) - CL

Număr anunț
DA20085970
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
SIDER TRACKS 2000 SRL (CUI RO13139222)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
18.04.2018 08:59
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.