Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de analiza date prin platforma Hospitalnet

Număr anunț
DA20080513
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI RO25231140)
Cod CPV
72316000-3 · Servicii de analiza de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.650 RON
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
17.04.2018 13:53
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 07:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON

din 7.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.