Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA20088386
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA,,ION AGARBICEANU''BUCIUM (CUI 12864590)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,96 RON
Valoare atribuită
459,96 RON
Data publicării
18.04.2018 10:19
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,96 RON

din 459,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.