Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnituri Birou, Innoire ESET Internet Security 7 statii

Număr anunț
DA20082773
Autoritate contractantă
COMUNA CHETANI (CUI 5669392)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.443,19 RON
Valoare atribuită
1.443,19 RON
Data publicării
17.04.2018 15:29
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.443,19 RON

din 1.443,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.