Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vacutainer VSH - dop negru, 1.6ml (tub recoltare 8*120 mm ) CALITATE SUPERIOARA PLUSJECT

Număr anunț
DA20076359
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.835 RON
Valoare atribuită
2.835 RON
Data publicării
17.04.2018 11:39
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.835 RON

din 2.835 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.