Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope 245/70 R 19.5 tractiune si directie
- Număr anunț
- DA20088219
- Autoritate contractantă
- Transport Public S.A. (CUI RO10099760)
- Furnizor / câștigător
- PROMOCAR SRL (CUI 15049681)
- Cod CPV
- 34352200-1 · Pneuri pentru autobuze (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.386,56 RON
- Valoare atribuită
- 3.386,56 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 10:14
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.386,56 RON
din 3.386,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro