Ofertă acceptată Cumpărare directă

MESIA CONVERTOR

Număr anunț
DA20062673
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0930 (CUI 18252132)
Furnizor / câștigător
DATA NET SERVICII SRL (CUI RO10971159)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397,80 RON
Valoare atribuită
397,80 RON
Data publicării
16.04.2018 10:12
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397,80 RON

din 397,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.