Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie indicatoare rutiere ,,Trecere de pietoni" pentru comuna Branesti, jud. Ilfov

Număr anunț
DA20053141
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.808 RON
Valoare finală
1.808 RON
Data publicării
13.04.2018 11:12
Data finalizării
18.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.