Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa subm. drenaj PF0410
- Număr anunț
- DA20093353
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328,68 RON
- Valoare atribuită
- 328,68 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 12:53
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
328,68 RON
din 328,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro