Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet motopompa SWT 80 + furtune

Număr anunț
DA20084103
Autoritate contractantă
COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
42122100-1 · Pompe pentru lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.641,18 RON
Valoare atribuită
4.641,18 RON
Data publicării
17.04.2018 16:59
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.641,18 RON

din 4.641,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.