Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa de testare presiune in instalatii 120 Bar - CL
- Număr anunț
- DA20073643
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.091,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.498 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 10:07
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.498 RON
din 2.091,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro