Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU EKG PACIENT 10 FIRE - 12 derivatii MAC800,MAC 1600
- Număr anunț
- DA20076130
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527,73 RON
- Valoare atribuită
- 527,73 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 11:32
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
527,73 RON
din 527,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro