Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de masa si cazare fotbal tenis 12-14 iulie 2024
- Număr anunț
- DA36095556
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
- Furnizor / câștigător
- VOIAJOR SRL (CUI 2528313)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 12.752,29 RON
- Data publicării
- 09.07.2024 14:27
- Data finalizării
- 09.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.