Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI

Număr anunț
DA20094125
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ELENA DOAMNA (CUI 29084751)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,80 RON
Valoare atribuită
22,80 RON
Data publicării
18.04.2018 13:18
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,80 RON

din 22,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.