Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA20092892
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC BAIA POPULARA SIBIU (CUI 14818230)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.822,94 RON
Valoare finală
1.822,94 RON
Data publicării
18.04.2018 12:33
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.