Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie + Delimano Robinet APA DIGI

Număr anunț
DA20092866
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD (CUI 3519755)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,95 RON
Valoare atribuită
537,95 RON
Data publicării
18.04.2018 12:32
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,95 RON

din 537,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.