Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET TENSIOMETRU MECANIC CU MANOMETRU SI STETOSCOP, PENTRU ADULTI
- Număr anunț
- DA20066248
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298,95 RON
- Valoare atribuită
- 298,95 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 12:20
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 07:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
298,95 RON
din 298,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro