Ofertă acceptată Cumpărare directă

ERBICID TOTAL AGRO GLYFO 360

Număr anunț
DA20039123
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Furnizor / câștigător
AGROPLANT MARKET SRL (CUI RO34287604)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,90 RON
Valoare atribuită
366,90 RON
Data publicării
12.04.2018 10:15
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,90 RON

din 366,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.