Ofertă acceptată
Cumpărare directă
eBioscience™ Annexin V-FITC Apoptosis Detection Ki- TMU/PR. PN III-P2-2.1-BG-2016-0455, CTR.122/Rusu
- Număr anunț
- DA20090248
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.152 RON
- Valoare atribuită
- 1.152 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 11:11
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.152 RON
din 1.152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro