Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de restaurant si servire a mincarii

Număr anunț
DA20084201
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
COBRALI 2000 SRL (CUI RO13110153)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.670 RON
Valoare atribuită
3.670 RON
Data publicării
17.04.2018 17:25
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 18:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.670 RON

din 3.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.