Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet comanda 2016672265
- Număr anunț
- DA20082576
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 949,25 RON
- Valoare atribuită
- 949,25 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 15:22
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
949,25 RON
din 949,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro