Acasă · Licitații
· Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
subscriptii software
- Număr anunț
- DA20079744
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
- Furnizor / câștigător
- CADEXPERT NET SRL (CUI RO28146210)
- Cod CPV
- 48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,82 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 13:23
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.092,82 RON
din 2.092,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro