Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOCOASA EXPERT 65/67 SUPERPACHET SCULE DIVERSE

Număr anunț
DA20079077
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mihail Sturdza (CUI 5051455)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976,94 RON
Valoare atribuită
976,94 RON
Data publicării
17.04.2018 13:01
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

976,94 RON

din 976,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.