Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role preluare hartie Xerox 3117

Număr anunț
DA20088713
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 29373342)
Furnizor / câștigător
MINITECHNICUS SRL (CUI RO20820285)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,55 RON
Valoare atribuită
202,55 RON
Data publicării
18.04.2018 10:28
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,55 RON

din 202,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.