Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Black Toner for Konica Minolta Bizhub 350
- Număr anunț
- DA20080555
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
- Furnizor / câștigător
- ROM TEAM BIROTICA SRL (CUI RO5025081)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192 RON
- Valoare atribuită
- 192 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 13:55
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192 RON
din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro