Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tastatura + Mouse,Servicii de depanare si revizie echipamente ,Monitor 22 " LED,Acces point wireless

Număr anunț
DA20088003
Autoritate contractantă
COMUNA LOZNA (CUI 15676389)
Furnizor / câștigător
DANYSEB INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO18133670)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820 RON
Valoare atribuită
820 RON
Data publicării
18.04.2018 10:09
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820 RON

din 820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.