Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,1% sub estimat

Rucsac laptop SUMDEX SCHWYZ CROSS "Soho" 16", BP-302BK, Negru Cod Podus: [BP-302BK]

Număr anunț
DA20076411
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237270-2 · Genti pentru computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,64 RON
Valoare atribuită
109,23 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
17.04.2018 11:40
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,23 RON

din 117,64 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 8,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.