Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Microsoft Office Home and Business 2016 32-bit/x64 English Medialess P2 (T5D-02826)

Număr anunț
DA20087179
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
48310000-4 · Pachete software pentru creare de documente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.754 RON
Valoare atribuită
1.754 RON
Data publicării
18.04.2018 09:44
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.754 RON

din 1.754 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.