Ofertă acceptată
Cumpărare directă
WAGT 130 AC HSB Generator de sudura , motor Honda
- Număr anunț
- DA20073849
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOLONT (CONSILIUL LOCAL SOLONT) (CUI 4353102)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 31121200-2 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin scanteie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.474,79 RON
- Valoare atribuită
- 4.474,79 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 10:15
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.474,79 RON
din 4.474,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro