Ofertă acceptată Cumpărare directă

SIG DIF FN MO 30MA 16A PFL4-16/1N/C/003 293298

Număr anunț
DA20091304
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DIODOR IMPORT EXPORT SRL (CUI RO4984901)
Cod CPV
31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490 RON
Valoare atribuită
508,40 RON
Data publicării
18.04.2018 11:43
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,40 RON

din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.