Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARIEL PROF.CP TOL FRESH 1

Număr anunț
DA20081637
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93,85 RON
Valoare atribuită
93,85 RON
Data publicării
17.04.2018 14:45
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93,85 RON

din 93,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.