Ofertă acceptată Cumpărare directă

PASTA TOMATE 720 GR

Număr anunț
DA20093549
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
Cod CPV
15331427-6 · Piure concentrat de tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,20 RON
Valoare atribuită
187,20 RON
Data publicării
18.04.2018 12:59
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 16:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,20 RON

din 187,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.