Ofertă acceptată Cumpărare directă

Importul si prelucrarea datelor din baza de date existenta pentru modul Executie Bugetara

Număr anunț
DA20068600
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Voda (CUI 4133000)
Furnizor / câștigător
SOFT DEVICE GROUP S.R.L. (CUI 38481203)
Cod CPV
72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
16.04.2018 15:58
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.