Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Preluare ape pluviale si refacere perete Casa de Cultura ”Platon Pardau”
- Număr anunț
- DA20078945
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- DENI SERV BUCOVINA S.R.L. (CUI 36539384)
- Cod CPV
- 45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.724,37 RON
- Valoare atribuită
- 34.724,37 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 12:57
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.724,37 RON
din 34.724,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro