Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Samsung Galaxy S7, 32GB, 4G, Black [SM-G930FZKAROM]

Număr anunț
DA20091442
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.084,02 RON
Valoare atribuită
10.084,02 RON
Data publicării
18.04.2018 11:46
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.084,02 RON

din 10.084,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.