Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 70% / SPIRT MEDICINAL 70% FLACON 500ML - Aviz MS NR.1308BIO/01-02/12.24
- Număr anunț
- DA20088212
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24322500-2 · Alcool (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.405,72 RON
- Valoare atribuită
- 5.405,72 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 10:14
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.405,72 RON
din 5.405,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro