Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pentru actualizarea devizelor la 31.12.2017

Număr anunț
DA20081237
Autoritate contractantă
CONVERSMIN S.A. (CUI RO14923006)
Furnizor / câștigător
CEPROMIN SA (CUI RO2667702)
Cod CPV
71323000-8 · Servicii de proiectare tehnica pentru procese si productie industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.570 RON
Valoare atribuită
4.570 RON
Data publicării
17.04.2018 14:23
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.570 RON

din 4.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.