Atribuită
Cumpărare directă
LACTATE CASA PAINII SAPT 08.07.2024-12.07.2024
- Număr anunț
- DA36096874
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
- Cod CPV
- 15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.345,26 RON
- Data publicării
- 09.07.2024 14:27
- Data finalizării
- 09.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.