Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk SSD Kingston 120GB UV400

Număr anunț
DA20092207
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ACHIM POPESCU" PAUSESTI MAGLASI (CUI 29454226)
Furnizor / câștigător
INFOBAZAR S.R.L. (CUI 35323560)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
18.04.2018 12:10
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.