Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSE PERFUZII / TRUSE PERFUZIE / TRUSE DE PERFUZIE AC METALIC/ PERFUZOR AC METALIC LOCK IS BN3

Număr anunț
DA20086818
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.580 RON
Valoare atribuită
2.580 RON
Data publicării
18.04.2018 09:32
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.580 RON

din 2.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.