Atribuită Cumpărare directă

Saci aspirator Karcher WD3 5buc/set 6.959-130.0

Număr anunț
DA35156845
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Botosani (CUI 7494238)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
223,60 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,60 RON