Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fotoliu Nirvana Hobbit Light

Număr anunț
DA20088577
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403,50 RON
Valoare atribuită
8.403,50 RON
Data publicării
18.04.2018 10:24
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403,50 RON

din 8.403,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.