Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE 295/80r22.5

Număr anunț
DA20082800
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
GUTEN FARTH SRL (CUI RO15142232)
Cod CPV
34352100-0 · Pneuri pentru camioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.966,40 RON
Valoare atribuită
1.966,40 RON
Data publicării
17.04.2018 15:30
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.966,40 RON

din 1.966,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.