Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE 10 NUMERE TRACTOR DE LA NR 41 LA NR 50

Număr anunț
DA20057376
Autoritate contractantă
Comuna Stroesti (CUI 2541525)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI RO1465985)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,10 RON
Valoare atribuită
294,10 RON
Data publicării
13.04.2018 13:54
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,10 RON

din 294,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.